;

Bluze Per Meshkuj

(0 Vleresime)

1,590 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per meshkuj, dizanj i bukur modern , material cilesor, ne ngjyrat: e zeze dhe e bardhe, masat: S-2XL.
Sasia
Raporto

Kodi: #57708

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per meshkuj, dizanj i bukur modern , material cilesor, ne ngjyrat: e zeze dhe e bardhe, masat: S-2XL.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.