;

Bluze Body Per Femra

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra, ne stil body rri perfekt pas trupit, material cilesor, masat: S, M, L. Ne ngjyrat: e bardhe, e zeze, puder.
Sasia
Raporto

Kodi: #57695

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Body

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra, ne stil body rri perfekt pas trupit, material cilesor, masat: S, M, L. Ne ngjyrat: e bardhe, e zeze, puder.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.