;

Blackview E7

(0 Vleresime)

12,490 Lekë 12,990 Lekë (-4%)

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Blackview E7 Main specs MT6737 64 bit quad-core A53 1.3GHz 5.5” HD 1280*720 2.5D Arc touch screen 1GB RAM +16GB ROM (Support 64GB TF Card) 8.0MP Rear camera+2.0 MP Front camera 2700mAh li-poly battery 360°touch type fast fingerprint unlock Scratch-resistance rubber paint Back cover Android6.0 2G: B2/B3/B5/B8 3G: B1/B8 4G: B1/B3/B7/B8/B20 Dual SIM Dual Standby One Talk Wifi/Bluetooth/FM Radio Color: Pearl White, Sky Blue & Stardust Grey
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Blackview E7 Main specs MT6737 64 bit quad-core A53 1.3GHz 5.5” HD 1280*720 2.5D Arc touch screen 1GB RAM +16GB ROM (Support 64GB TF Card) 8.0MP Rear camera+2.0 MP Front camera 2700mAh li-poly battery 360°touch type fast fingerprint unlock Scratch-resistance rubber paint Back cover Android6.0 2G: B2/B3/B5/B8 3G: B1/B8 4G: B1/B3/B7/B8/B20 Dual SIM Dual Standby One Talk Wifi/Bluetooth/FM Radio Color: Pearl White, Sky Blue & Stardust Grey

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.