;

Beres Kafeje Moka

(0 Vleresime)

4,490 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Beres Kafeje Moka Modeli: 1358/WH, E pajisur me bazë të pavarur, aroma Moka është pa tela dhe me bazën mbështetëse 360 ??°. Pas perdorimit, mund ta rivendosni ne baze dhe kafeja mbetet e ngrohtë për 30 minuta. Power 480W Capacity:6 cups + adaptor for 4 cups Cordless 360° and detachable from base Auto shut-off Keep warm function (30 min)
Sasia
Raporto

Kodi: #56600

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ekspres

Kontakt

Shperndaje

Beres Kafeje Moka Modeli: 1358/WH, E pajisur me bazë të pavarur, aroma Moka është pa tela dhe me bazën mbështetëse 360 ??°. Pas perdorimit, mund ta rivendosni ne baze dhe kafeja mbetet e ngrohtë për 30 minuta. Power 480W Capacity:6 cups + adaptor for 4 cups Cordless 360° and detachable from base Auto shut-off Keep warm function (30 min)

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.