;

Beres Kokoshkash

(0 Vleresime)

4,790 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Beres Kokoshkash Modeli: 2957/BL, me dizajn kompakt teper te bukur. Falë metodës speciale me ajër të nxehtë, ai e bën kokoshka brenda pak minutash dhe pa yndyre, E vogël dhe kompakte, është e përsosur për festa në shtëpi, Fuqia: 1100 W
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Kokoshkash Modeli: 2957/BL, me dizajn kompakt teper te bukur. Falë metodës speciale me ajër të nxehtë, ai e bën kokoshka brenda pak minutash dhe pa yndyre, E vogël dhe kompakte, është e përsosur për festa në shtëpi, Fuqia: 1100 W

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.