;

Beres Per Omlete

(0 Vleresime)

3,790 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Beres per omlete Ariete modeli: 182, paisja e duhur per pergatitjen e omletave apo petullave te shijshme, pllake e brendshme me siperfaqe qe nuk ngjit, indikator drite, fuqia: 700 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres per omlete Ariete modeli: 182, paisja e duhur per pergatitjen e omletave apo petullave te shijshme, pllake e brendshme me siperfaqe qe nuk ngjit, indikator drite, fuqia: 700 W.

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.