;

Beres Waffles Ariete

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Beres Waffles Ariete Modeli: 1973/RD, Ideale per te pergatitur waffles te shijshem ne komoditetin e shtepise suaj, Ne mengjes apo cdo kohe, Me pllake me siperfaqe e cila nuk ngjit , Ngrohja e dyfishtë per pjekje uniforme, Lehte per tu perdorur dhe per tu pastruar Fuqia: 700 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Waffles Ariete Modeli: 1973/RD, Ideale per te pergatitur waffles te shijshem ne komoditetin e shtepise suaj, Ne mengjes apo cdo kohe, Me pllake me siperfaqe e cila nuk ngjit , Ngrohja e dyfishtë per pjekje uniforme, Lehte per tu perdorur dhe per tu pastruar Fuqia: 700 W.

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.