;

Blender Ariete

(0 Vleresime)

5,990 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Blender Ariete Modeli: 561, i duhuri per pergtitjen e smoothieve te shijshem, me 2 nivele shpejtesi, ene shtese per bluarjen e kafes, kapaciteti: 800 ml, fuqia: 300 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #56593

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Ariete Modeli: 561, i duhuri per pergtitjen e smoothieve te shijshem, me 2 nivele shpejtesi, ene shtese per bluarjen e kafes, kapaciteti: 800 ml, fuqia: 300 W.

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.