;

Beres Waffles Sonifer

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Beres Waffles Sonifer Modeli: SF-6081, Ideale per te pergatitur waffles te shijshem ne komoditetin e shtepise suaj, Ne mengjes apo cdo kohe, Me pllake me siperfaqe e cila nuk ngjit dhe as nuk djeg fale izolimit termik ne forme zemre, Ngrohja e dyfishtë per pjekje uniforme, Me indikator drite qe tregon per gatimin, Kontoll temperature, Lehte per tu perdorur dhe per tu pastruar Fuqia: 750 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Waffles Sonifer Modeli: SF-6081, Ideale per te pergatitur waffles te shijshem ne komoditetin e shtepise suaj, Ne mengjes apo cdo kohe, Me pllake me siperfaqe e cila nuk ngjit dhe as nuk djeg fale izolimit termik ne forme zemre, Ngrohja e dyfishtë per pjekje uniforme, Me indikator drite qe tregon per gatimin, Kontoll temperature, Lehte per tu perdorur dhe per tu pastruar Fuqia: 750 W.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.