;

Bigodina Per Floket

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Beauty Face Gjendja: Ne Stok

  • Bigodina per ju qe adhuroni floket kacurrela te imet, Mjafton vetem te rrotulloni floket mbi to dhe ti fiksoni me rripin prej gome, i mbani per disa minuta dhe kacurrelat tuaja do jeni gati, Pa perdorime kimike dhe pa i demtuar ato nga nxehtesia qe mund te shkaktoje stiluesi i flokeve, Ne menyren me praktike dhe te shpejte do perfitoni kacurrelat me te bukura njesoj si ne sallonet e bukurise! Vijne 22 cope ne paketim.Per rezulate me te mira aplikojini ne floke te lagur.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Bigodina per ju qe adhuroni floket kacurrela te imet, Mjafton vetem te rrotulloni floket mbi to dhe ti fiksoni me rripin prej gome, i mbani per disa minuta dhe kacurrelat tuaja do jeni gati, Pa perdorime kimike dhe pa i demtuar ato nga nxehtesia qe mund te shkaktoje stiluesi i flokeve, Ne menyren me praktike dhe te shpejte do perfitoni kacurrelat me te bukura njesoj si ne sallonet e bukurise! Vijne 22 cope ne paketim.Per rezulate me te mira aplikojini ne floke te lagur.

Beauty Face

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.