;

Beres Buke Sonifer

(0 Vleresime)

11,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Beres Buke Sonifer Modeli: SF-4005, , Nje pajisje me cilesi te larte e cila ju mundeson gatimin e bukes se fresket ne komoditetin e shtepise suaj dhe pa shume mundim, Me 12 programe te ndryshme gatimi, mjafton vetem te hidhni perberesit ne ene dhe te ndizni butonin e pergatitjes, Kapaciteti maksimal: 1350 gr, Fuqia 870 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Buke Sonifer Modeli: SF-4005, , Nje pajisje me cilesi te larte e cila ju mundeson gatimin e bukes se fresket ne komoditetin e shtepise suaj dhe pa shume mundim, Me 12 programe te ndryshme gatimi, mjafton vetem te hidhni perberesit ne ene dhe te ndizni butonin e pergatitjes, Kapaciteti maksimal: 1350 gr, Fuqia 870 W.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.