;

Blender Avinas 4 ne 1

(0 Vleresime)

5,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Blender Avinas 4 ne 1 Modeli: AV-126, eshte ai qe ju duhet ne kuzhienn tuaj, me funksion 4 ne 1 ideal per pergatitjen e smoothi-ve, grirjen e ushqimeve te ndryshme duke perfshire edhe mishin si edhe bluarjen e kafes apo erezave, me 2 nivele shpejtesie, dizanj praktik per cdo kuzhine, performance e larte, fuqia: 1200 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #56498

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Avinas 4 ne 1 Modeli: AV-126, eshte ai qe ju duhet ne kuzhienn tuaj, me funksion 4 ne 1 ideal per pergatitjen e smoothi-ve, grirjen e ushqimeve te ndryshme duke perfshire edhe mishin si edhe bluarjen e kafes apo erezave, me 2 nivele shpejtesie, dizanj praktik per cdo kuzhine, performance e larte, fuqia: 1200 W.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.