;

Blender Avinas

(0 Vleresime)

4,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Blender Avinas Modeli: AV-121, i duhuri per pergatitjen e smoothi-ve dhe lengejve te frutave dhe periemve plot vitamina, me 2 nivele shpejtesie, dizanj praktik per cdo kuzhine, kapaciteti: 1800 ml, ene shtese per bluarjen e kafes apo erezave te ndryshme, performance e larte, fuqia: 950 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #56497

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Avinas Modeli: AV-121, i duhuri per pergatitjen e smoothi-ve dhe lengejve te frutave dhe periemve plot vitamina, me 2 nivele shpejtesie, dizanj praktik per cdo kuzhine, kapaciteti: 1800 ml, ene shtese per bluarjen e kafes apo erezave te ndryshme, performance e larte, fuqia: 950 W.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.