;

BLACKVIEW ULTRA

(0 Vleresime)

11,490 Lekë 12,000 Lekë (-4%)

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • 4.7 Inch Screen, 1280*720 Pixels - MTK6582M 1.3GHz Quad Core - Band: GSM 850/900/1800/1900MHz, WCDMA 900/2100MHz, Support 2G & 3G Network - 1GB RAM + 8GB ROM - 13 MP Back Camera + 5 MP Front Camera - Android 4.4 System
Sasia

Kontakt

Shperndaje

4.7 Inch Screen, 1280*720 Pixels - MTK6582M 1.3GHz Quad Core - Band: GSM 850/900/1800/1900MHz, WCDMA 900/2100MHz, Support 2G & 3G Network - 1GB RAM + 8GB ROM - 13 MP Back Camera + 5 MP Front Camera - Android 4.4 System

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.