;

Arush Me Zemra

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Personalized & More Gjendja: Ne Stok

  • Arush pellushi kaq i bukur, mban 3 zemra ne duar me ngjyra te ndryshme, flet duke dhene mesazhin: "I love You", dhurata me e kendshme qe mund ti beni nje personi te vecante! Madhesia: rreth 40 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #55051

Kategori:Dhurata & Suvenire, Dhurata, Zbukuruese

Kontakt

Shperndaje

Arush pellushi kaq i bukur, mban 3 zemra ne duar me ngjyra te ndryshme, flet duke dhene mesazhin: "I love You", dhurata me e kendshme qe mund ti beni nje personi te vecante! Madhesia: rreth 40 cm.

Personalized & More

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.