;

Bluze Body Per Femra

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra, stil body elegante pas trupit, dizanj i bukur, material cilesor, ne 3 ngjyra te ndryshme, masa: S, M, L.
Sasia
Raporto

Kodi: #54936

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra, stil body elegante pas trupit, dizanj i bukur, material cilesor, ne 3 ngjyra te ndryshme, masa: S, M, L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.