;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra, me dizanj modern kaq te bukur dhe stil te vecante, material cilesor. Masa: S, M, L. Ne ngjyrat: e zeze dhe e bardhe.
Sasia
Raporto

Kodi: #54914

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra, me dizanj modern kaq te bukur dhe stil te vecante, material cilesor. Masa: S, M, L. Ne ngjyrat: e zeze dhe e bardhe.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.