;

Beres Kokoshkash RUSSELL HOBBS

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Beres Kokoshkash RUSSELL HOBBS Kodi: BK11841, Ideale per te pergatitur popcorns qe na shijojne aq shume teksa jemi duke pare filmat e preferuar, perdor sistemin e ajri te nxehte pa vaj dhe yndyre, mund te pergatisni 35-50g kokoshka, Pastrohet mjaft lehte, Fuqia: 1200 W, gati ne vetem 3 minuta.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Kokoshkash RUSSELL HOBBS Kodi: BK11841, Ideale per te pergatitur popcorns qe na shijojne aq shume teksa jemi duke pare filmat e preferuar, perdor sistemin e ajri te nxehte pa vaj dhe yndyre, mund te pergatisni 35-50g kokoshka, Pastrohet mjaft lehte, Fuqia: 1200 W, gati ne vetem 3 minuta.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.