;

Bluares Kafeje/Erezash DSP

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Bluares kafeje dhe erezash DSP Modeli: KA3036, I duhuri per bluarjen e kafese dhe erezafe te freskat ne cast, material inok i cilesise se larte, me nje performance te shkelqyer, kapaciteti: 100 gr, Fuqia: 300 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #54757

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Bluares kafeje dhe erezash DSP Modeli: KA3036, I duhuri per bluarjen e kafese dhe erezafe te freskat ne cast, material inok i cilesise se larte, me nje performance te shkelqyer, kapaciteti: 100 gr, Fuqia: 300 W.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.