;

Blender DSP 3 ne 1

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Blender DSP 3 ne 1 Modeli: KJ2020A, I duhuri per pergatitjen e smoothi-ve dhe lengejve te frutave dhe periemve plot vitamina, Koha e rregullueshme e punës dhe me funksionin "impuls", kapaciteti: 1.5 liter, me enen portative te lengut per ta marre kudo me vete me kapacitet: 500 ml dhe nje ene shtese per bluarjen e kafes apo erezave te ndryshme, fuqia: 300 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #54756

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender DSP 3 ne 1 Modeli: KJ2020A, I duhuri per pergatitjen e smoothi-ve dhe lengejve te frutave dhe periemve plot vitamina, Koha e rregullueshme e punës dhe me funksionin "impuls", kapaciteti: 1.5 liter, me enen portative te lengut per ta marre kudo me vete me kapacitet: 500 ml dhe nje ene shtese per bluarjen e kafes apo erezave te ndryshme, fuqia: 300 W.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.