;

Beres Krepash

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Paisje per berjen e krepave DSP Modeli: KC3018, Dizenjuar per pergatitjen dhe pjekjen e brumit te krepave te shijshem ne komoditetin e shtepise suaj, Praktik qe pershtatet ne cdo kuzhine, Ndertuar nga materiale te sigurta me siperfaqen e gatimit me veshje qe nuk ngjit, diametri: 30 cm, Fuqia: 1200 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Paisje per berjen e krepave DSP Modeli: KC3018, Dizenjuar per pergatitjen dhe pjekjen e brumit te krepave te shijshem ne komoditetin e shtepise suaj, Praktik qe pershtatet ne cdo kuzhine, Ndertuar nga materiale te sigurta me siperfaqen e gatimit me veshje qe nuk ngjit, diametri: 30 cm, Fuqia: 1200 W.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.