;

Blender Dore Broun

(0 Vleresime)

4,590 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender dore Braun Modeli: MQ100, kodi: MX13642, ideal qe te pergatisni lengje, supa apo salca te shijshme, tehe celiku inoks te cilesise se larte, 1 nivele shpejtesie, kapaciteti i gotes: 0.6 l, fuqia: 450 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #54544

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender dore Braun Modeli: MQ100, kodi: MX13642, ideal qe te pergatisni lengje, supa apo salca te shijshme, tehe celiku inoks te cilesise se larte, 1 nivele shpejtesie, kapaciteti i gotes: 0.6 l, fuqia: 450 W.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.