;

Blender Broun

(0 Vleresime)

5,990 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender Braun Modeli: MQ 3020, kodi: MX13643, ideal qe te pergatisni lengje, supa apo salca te shijshme, me ene shtese edhe per grirjen e ushqimeve, tehe celiku inoks te cilesise se larte, 2 nivele shpejtesie, kapaciteti i gotes: 350 ml, fuqia: 700 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #54543

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Braun Modeli: MQ 3020, kodi: MX13643, ideal qe te pergatisni lengje, supa apo salca te shijshme, me ene shtese edhe per grirjen e ushqimeve, tehe celiku inoks te cilesise se larte, 2 nivele shpejtesie, kapaciteti i gotes: 350 ml, fuqia: 700 W.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.