;

BLENDER BOSCH

(0 Vleresime)

9,990 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • BLENDER BOSCH Modeli: MMB21P0R, Kodi: MX10901, i duhuri per pergatitjen e smoothi-ve te shijshem dhe plot energji, ene plastike me tehe celiku mjaft te mprehta per coptim perfekt te frutave, perimeve dhe gjithashtu edhe akullit, 2 nivele shpejtesie, kapaciteti i enes: 1.5 l, fuqia: 500 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #54535

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

BLENDER BOSCH Modeli: MMB21P0R, Kodi: MX10901, i duhuri per pergatitjen e smoothi-ve te shijshem dhe plot energji, ene plastike me tehe celiku mjaft te mprehta per coptim perfekt te frutave, perimeve dhe gjithashtu edhe akullit, 2 nivele shpejtesie, kapaciteti i enes: 1.5 l, fuqia: 500 W.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.