;

AMA KAPSULA CACAO

(0 Vleresime)

690 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • AMA KAPSULA CACAO Modeli: BOX10, Kodi: AMA11, me shije kakao, Falë përmbajtjes së reduktuar të kafeinës, bëhet shoqëruesi ideal për çfarëdo lloj pushimi të këndshëm. Paketimi: 10 Kapsula me 15 g kafe.
Sasia
Raporto

Kodi: #54505

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ekspres

Kontakt

Shperndaje

AMA KAPSULA CACAO Modeli: BOX10, Kodi: AMA11, me shije kakao, Falë përmbajtjes së reduktuar të kafeinës, bëhet shoqëruesi ideal për çfarëdo lloj pushimi të këndshëm. Paketimi: 10 Kapsula me 15 g kafe.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.