;

Biberon Per Femije

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Biberon per te ushqyer femijet, me dizanj kaq te bukur, me doreza per ta mbajtur ne dore, kapaciteti: 250 ml.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Biberon per te ushqyer femijet, me dizanj kaq te bukur, me doreza per ta mbajtur ne dore, kapaciteti: 250 ml.

Wonderland

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.