;

Avion Loder

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Avion loder per femijet e vegjel. Me nje dizanj modern kaq te bukur. Pajisur me drita Led shumengjyreshe dhe muzike. Kryen levizje te ndryshme. Nje dhurate perfekte per te vegjelit tuaj!
Sasia
Raporto

Kodi: #54375

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Avion loder per femijet e vegjel. Me nje dizanj modern kaq te bukur. Pajisur me drita Led shumengjyreshe dhe muzike. Kryen levizje te ndryshme. Nje dhurate perfekte per te vegjelit tuaj!

Wonderland

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.