;

Beres Krepash Sonifer

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Beres Krepash Sonifer Modeli: SF-3038, Qe te pergatisni krepat e shijshem ne shtepine tuaj ne menyren me praktike dhe pa mundim, Mjafton thjesht te ndizni paisjen dhe te hidhni brumin mbi siperfaqen e pllakes e cila nuk ngjit, Ne vetem pak kohe ato do jene gati, Siguron shperndarjen e njetrajtshme te nxehtesise cka siguron pjekje ne menyre te barabarte, Fuqia: 650 W. Dimensione: 20x41x9 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Krepash Sonifer Modeli: SF-3038, Qe te pergatisni krepat e shijshem ne shtepine tuaj ne menyren me praktike dhe pa mundim, Mjafton thjesht te ndizni paisjen dhe te hidhni brumin mbi siperfaqen e pllakes e cila nuk ngjit, Ne vetem pak kohe ato do jene gati, Siguron shperndarjen e njetrajtshme te nxehtesise cka siguron pjekje ne menyre te barabarte, Fuqia: 650 W. Dimensione: 20x41x9 cm.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.