;

Batanije Elektrike Teke

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Batanije elektrike teke , zgjidhja ideale per ngrohtesi dhe rehati maksimale gjate diteve te ftohta te dimrit, Qe te mos ndieni te ftohtin teksa flini gjate nates apo ne cdo kohe, Material i bute, mjafton te vendosni ne prize dhe ajo ngrohte ne pak minuta, Nuk shpenzon shume energji, Dizanj i bukur me ngjyra te ndryshme, Permasa: 70x150 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Batanije elektrike teke , zgjidhja ideale per ngrohtesi dhe rehati maksimale gjate diteve te ftohta te dimrit, Qe te mos ndieni te ftohtin teksa flini gjate nates apo ne cdo kohe, Material i bute, mjafton te vendosni ne prize dhe ajo ngrohte ne pak minuta, Nuk shpenzon shume energji, Dizanj i bukur me ngjyra te ndryshme, Permasa: 70x150 cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.