;

Bluze Festive Per Femije

(0 Vleresime)

1,190 Lekë

Shitesi: Fashion Kids Gjendja: Ne Stok

  • Bluze e bukur festive per femije, me dizanj me dre ne ngjyre te kuqe, per moshat: 6 muajsh-10 vjec.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Bluze e bukur festive per femije, me dizanj me dre ne ngjyre te kuqe, per moshat: 6 muajsh-10 vjec.

Fashion Kids

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.