;

Areoplane Loder

(0 Vleresime)

690 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Set me 4 areoplane loder, te kombinuar ne ngjyrat: 2 te kuq dhe 2 blu, ata levizin njesoj si te ishin ne areoport, te duhur per argetimin e vogelushve qe i kane pasion ato, per moshat mbi 3 vjec!
Sasia
Raporto

Kodi: #54039

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Set me 4 areoplane loder, te kombinuar ne ngjyrat: 2 te kuq dhe 2 blu, ata levizin njesoj si te ishin ne areoport, te duhur per argetimin e vogelushve qe i kane pasion ato, per moshat mbi 3 vjec!

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.