;

Automatik Loder

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Automatik loder per femije, me 20 plumba per te qelluar, ndertuar nga materiale te sigurta dhe qe nuk demtojne shendetin e femijes, funksionon me bateri, per mosha mbi 6 vjec.
Sasia
Raporto

Kodi: #54036

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Automatik loder per femije, me 20 plumba per te qelluar, ndertuar nga materiale te sigurta dhe qe nuk demtojne shendetin e femijes, funksionon me bateri, per mosha mbi 6 vjec.

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.