;

Ambazhur Lucky Rabbit

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Ambazhuri "Lucky Rabbit" eshte ambazhuri me i bukur dhe i vecante qe keni pare, me dizanj kaq te bukur me veshet e lepurit eshte ideal per te ndricuar dhomen e gjumit, me projeksione te ndryshme imazhesh qe shafqen ne mur te cilat ju bejne te hyni ne nje bote imagjinare. I duhuri per nje gjume te qete e sidomos te femijeve!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ambazhuri "Lucky Rabbit" eshte ambazhuri me i bukur dhe i vecante qe keni pare, me dizanj kaq te bukur me veshet e lepurit eshte ideal per te ndricuar dhomen e gjumit, me projeksione te ndryshme imazhesh qe shafqen ne mur te cilat ju bejne te hyni ne nje bote imagjinare. I duhuri per nje gjume te qete e sidomos te femijeve!

Wonderland

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.