;

Balsam per Mjekren

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Beauty Face Gjendja: Ne Stok

  • Balsam per mjekren, luan nje rol hidratues dhe qetësues në nxitjen e rritjes së shëndetshme të mjekrës.Ju ndihmon të kontrolloni mjekrën dhe të zvogëloni shumë kruajtjen dhe acarimin. Nuk blloken poret e lekures, ideal per nje mjeker te shendetshme.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Balsam per mjekren, luan nje rol hidratues dhe qetësues në nxitjen e rritjes së shëndetshme të mjekrës.Ju ndihmon të kontrolloni mjekrën dhe të zvogëloni shumë kruajtjen dhe acarimin. Nuk blloken poret e lekures, ideal per nje mjeker te shendetshme.

Beauty Face

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.