;

Biberon Per Femije

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Biberon per te ushqyer femijet, me dizanj kaq te bukur me mickey mouse, material qelqi me kapak mbylles, kapaciteti: 250 ml.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Biberon per te ushqyer femijet, me dizanj kaq te bukur me mickey mouse, material qelqi me kapak mbylles, kapaciteti: 250 ml.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.