;

Bluze Festive

(0 Vleresime)

1,490 Lekë 1,990 Lekë (-25%)

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze festive, me dizanj kaq te bukur per festa, material i trashe, Masat: M-2XL.
Sasia
Raporto

Kodi: #53647

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze festive, me dizanj kaq te bukur per festa, material i trashe, Masat: M-2XL.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.