;

Bluze Festive

(0 Vleresime)

1,890 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze festive, me dizanj te bukur per festa, material i trashe, Masat: M-2XL. Ne ngjyrat: e kuqe dhe e bardhe.
Sasia
Raporto

Kodi: #53613

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze festive, me dizanj te bukur per festa, material i trashe, Masat: M-2XL. Ne ngjyrat: e kuqe dhe e bardhe.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.