;

Babagjyshi Me Shkalle

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Great Season Gjendja: Ne Stok

  • Babgjyshi i Viti Te Ri ne nje version kaq te bukur me shkalle, Nje dhurate kaq e bukur per kedo per te zbukuruar dhe bere me argetuese festat e fundivitit! Madhesia: 30 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Babgjyshi i Viti Te Ri ne nje version kaq te bukur me shkalle, Nje dhurate kaq e bukur per kedo per te zbukuruar dhe bere me argetuese festat e fundivitit! Madhesia: 30 cm.

Great Season

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.