;

Blender Portable

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Blender portabel Maxi Modeli: HD-8097, ideal per pergatitjen e lengjeve te frutave dhe perimeve te shendetshme plot vitamina, me nje cilesi dhe performance te larte, tehe prerese 3 dimensionale per coptimin e frutave, kapaciteti: 410 ml, karikohet me fishe USB, Fuqia: 35 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #53560

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender portabel Maxi Modeli: HD-8097, ideal per pergatitjen e lengjeve te frutave dhe perimeve te shendetshme plot vitamina, me nje cilesi dhe performance te larte, tehe prerese 3 dimensionale per coptimin e frutave, kapaciteti: 410 ml, karikohet me fishe USB, Fuqia: 35 W.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.