;

Babagjyshi Me Violine

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Great Season Gjendja: Ne Stok

  • Babgjyshi i Viti Te Ri ne nje version kaq te bukur, luan ne violine dhe me muzike e drita, Nje dhurate kaq e bukur per kedo per te zbukuruar dhe bere me argetuese festat e fundivitit! Madhesia: 70 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Babgjyshi i Viti Te Ri ne nje version kaq te bukur, luan ne violine dhe me muzike e drita, Nje dhurate kaq e bukur per kedo per te zbukuruar dhe bere me argetuese festat e fundivitit! Madhesia: 70 cm.

Great Season

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.