;

Baze Mbeshtetese Per Prerje

(0 Vleresime)

1,390 Lekë 2,490 Lekë (-44%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Baze mbeshtese per prerje Kodi: VP0196, Material druri i qendrueshem me bisht per lehtesi perdorimi, Per prerjen e te gjitha llojeve te ushqimeve ne kuzhinen tuaj, Dizanj teper dekorativ, Dimensione: 44 x 18,5 x 1,8 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Baze mbeshtese per prerje Kodi: VP0196, Material druri i qendrueshem me bisht per lehtesi perdorimi, Per prerjen e te gjitha llojeve te ushqimeve ne kuzhinen tuaj, Dizanj teper dekorativ, Dimensione: 44 x 18,5 x 1,8 cm.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.