;

Batanije Soft Touch Home

(0 Vleresime)

2,800 Lekë 5,990 Lekë (-53%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Batanije Soft Touch Home Kodi: VP0140, e bërë nga mikrofibër cilësore, Gërshetim luksoz dhe butësi e jashtëzakonshme, Dizanj i bukur ne ngjyre te zeze, Mund ta perdorni ne te dyja anet, Dimensione: 140 x 200 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Batanije Soft Touch Home Kodi: VP0140, e bërë nga mikrofibër cilësore, Gërshetim luksoz dhe butësi e jashtëzakonshme, Dizanj i bukur ne ngjyre te zeze, Mund ta perdorni ne te dyja anet, Dimensione: 140 x 200 cm.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.