;

Batanije Adventure Deluxe

(0 Vleresime)

2,790 Lekë 6,190 Lekë (-55%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Batanije Adventure Deluxe Kodi: VP0978 e bërë nga mikrofibër cilësore, Gërshetim luksoz dhe butësi e jashtëzakonshme, Dizanj i bukur ne ngjyre te bardhe, Ideale per dhomen e gjumit, ndenjes apo edhe per ta marre me vete ne udhetime, Dimensione: 130 x 200 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Batanije Adventure Deluxe Kodi: VP0978 e bërë nga mikrofibër cilësore, Gërshetim luksoz dhe butësi e jashtëzakonshme, Dizanj i bukur ne ngjyre te bardhe, Ideale per dhomen e gjumit, ndenjes apo edhe per ta marre me vete ne udhetime, Dimensione: 130 x 200 cm.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.