;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze e gjate per fermra, me nje dizanj te bukur modern balenciaga, material cilesor, ne ngjyrat: e zeze, ulliri dhe e bardhe, Masat: S, M, L.
Sasia
Raporto

Kodi: #52706

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze e gjate per fermra, me nje dizanj te bukur modern balenciaga, material cilesor, ne ngjyrat: e zeze, ulliri dhe e bardhe, Masat: S, M, L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.