;

Areoplani Ksilofon

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Nje loder kaq e vecante per femijet, talentat muzikore ne te ardhmen, Ksilofon per ti mesuar ato si te luajne muziken, Ksilofoni krijon nota muzikore shume te bukura, E shoqeruar se bashku me 2 shkopinjte, ne forme areoplani per te terhequr me shume vemendjen dhe nxitur argetimin e tyre!
Sasia
Raporto

Kodi: #52616

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Nje loder kaq e vecante per femijet, talentat muzikore ne te ardhmen, Ksilofon per ti mesuar ato si te luajne muziken, Ksilofoni krijon nota muzikore shume te bukura, E shoqeruar se bashku me 2 shkopinjte, ne forme areoplani per te terhequr me shume vemendjen dhe nxitur argetimin e tyre!

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.