;

Bluze Golf Per Femra

(0 Vleresime)

2,290 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze golf per femra, me nje dizanj kaq te bukur modern Dior, material cilesor, Masat: S, M, L.
Sasia
Raporto

Kodi: #52520

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze golf per femra, me nje dizanj kaq te bukur modern Dior, material cilesor, Masat: S, M, L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.