;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

2,290 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra, me nje dizanj te bukur modern Louis Vuitton, material cilesor, ne ngjyrat: kafe e lehte dhe e erret, Masat: S, M, L.
Sasia
Raporto

Kodi: #52516

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra, me nje dizanj te bukur modern Louis Vuitton, material cilesor, ne ngjyrat: kafe e lehte dhe e erret, Masat: S, M, L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.