;

Asus Zenfone ZE551ML

(0 Vleresime)

19,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Asus Zenfone ZE551ML, Telefoni me përmasa 152.5 x 77.2 x 10.9 mm. Pjesa e përparme e tij eshte prej xhami (Gorilla Glass 3), mbrapa plastike dhe me kornizë plastike. Funksionon me Dual SIM (Mikro-SIM, gatishmëri e dyfishtë). Ka nje ekran me madhesi 5,5 inç, 83,4 cm 2 dhe me rezolucion 1080 x 1920 piksel. Me memorie qe arrin 64GB (4GB RAM). I pajisur me sensore Akselerometër, xhiro, afërsi, busull. Bateria e tij eshte 3000 mAh, karikohet shpejt 18W dhe ka qendrueshmeri deri ne 59h.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Asus Zenfone ZE551ML, Telefoni me përmasa 152.5 x 77.2 x 10.9 mm. Pjesa e përparme e tij eshte prej xhami (Gorilla Glass 3), mbrapa plastike dhe me kornizë plastike. Funksionon me Dual SIM (Mikro-SIM, gatishmëri e dyfishtë). Ka nje ekran me madhesi 5,5 inç, 83,4 cm 2 dhe me rezolucion 1080 x 1920 piksel. Me memorie qe arrin 64GB (4GB RAM). I pajisur me sensore Akselerometër, xhiro, afërsi, busull. Bateria e tij eshte 3000 mAh, karikohet shpejt 18W dhe ka qendrueshmeri deri ne 59h.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.