;

Ambazhur Me Yje

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Nje ambazhur kaq i bukur dhe i vecante per dekorin e ambienteve tuaja e sidomos dhomave te femijeve, Krijon efekte kaq te bukura ne erresire me ngjyra dhe yje te cilat pasqyrohen ne mur, funskionon me karikim. Dimensione: 115 X 85 mm. Sillni galaksine ne dhomen e gjumit!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Nje ambazhur kaq i bukur dhe i vecante per dekorin e ambienteve tuaja e sidomos dhomave te femijeve, Krijon efekte kaq te bukura ne erresire me ngjyra dhe yje te cilat pasqyrohen ne mur, funskionon me karikim. Dimensione: 115 X 85 mm. Sillni galaksine ne dhomen e gjumit!

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.