;

Bluze Body Per Femra

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze ne stil body per femra, me dizanj te bukur me tyl, super material, ngjyre e zeze.
Sasia
Raporto

Kodi: #51756

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze ne stil body per femra, me dizanj te bukur me tyl, super material, ngjyre e zeze.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.